6. 11. 2013

...hojnost...

...děkujeme zahrado a přírodo, za dary, které jsi nám celý rok štědře poskytovala, za květy pro oči, pro pusu, pro nos i pro včely, zelené a voňavé listy i chutné plody...

PS. Ještě stále sklízíme, topinambury jsou křupavé, mangold (který ještě nebyl všechen sežrán hryzcem) je krásně zelený, růžičková kapusta a kadeřávek jsou teď nejchutnější, poslední jablíčka čekají na utržení ze stromu, polníček začíná bujet. A pak tu jsou sedmikrásky, jitrocel, jetel, jahodníkové listy, poslední zelené březové listy, kopřivy, kostival, bršlice, ptačinec... Díky za tu hojnost!
4 komentáře:

 1. ano!
  krásné to je a děťátko! ♥
  u nás ještě pokusy s čekankou, gigant bezva a tuřín taky poprvé. také póry stále bují, jen tam je už ten červík v nich a z mangoldu se taky radujem. u nás řádí housenky běláska.

  OdpovědětVymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat