24. 10. 2013

...léto...

...uteklo rychle. Rychleji než jsem čekala a než bych si přála, a tak si říkám, poběží už teď všechno tak rychle? Tak rychle, že nestihnu ani polovinu toho, co bych si přála, co jsem si naplánovala, co bych stihnout chtěla? Že se ani neotočím ze zralých jahod nezbude nic, budou tu třešně, meruňky, broskve a najednou budeme sklízet švestky, jablíčka a ořechy?

Snad stíháme s Rozárkou alespoň všechno to důležité...nebo alespoň velkou část. Asi také proto jsme tu v létě nebyly...nebo jenom nakukovaly u ostatních po krásných slovech i fotografiích a frrrnk, zase pryč. Díky všem, kteří do mé zahrady i tak přicházeli na skok na návštěvu a rádi se sem vracíte. Snad se sem s podzimem dostanu také častěji. Už jen proto, že celé léto fotím a plánuji psaní sem, jen ta komunikace kabelová už pak vázne :-).
5 komentářů:

 1. ♥♥♥
  ... hlavně prožívat ...
  nádhera :)

  OdpovědětVymazat
 2. důležité s Rozárkou...:-)♥krásně tu Helenko ze zahrádky

  OdpovědětVymazat
 3. Jéje, ten mandlový koláč i kytice s echinaceou jsou mi tak povědomé, krásné dny vám všem, Helenko, pohlazení Rozárce ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, hlavně že vám bylo spolu dobře! To je důležité...Věra ♥

  OdpovědětVymazat
 5. okouzlující fotky, uklidňující, krásný blog, moc ráda se budu vracet... a zvu srdečně ke mně na návštěvu (vad-art.blogspot.co.at) S.

  OdpovědětVymazat